Güvenlik Duvarı

Bilgisayarıma eni oyun indirdim ve bu oyunun güvenlik duvarını engellemek istiyorum nasıl yapabilirim? Teşekkürler...

kenanftl kenanftl (98)
8 yıl önce sordu

  • Oyunun internete erişmesini mi engellemek istiyorsun? murat 8 yıl önce
  • aynen öyle kenanftl 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bir süredir beğendiğim bir programı anlatmak istiyordum, sorunuz vesile oldu.

GlassWire nedir, nasıl kullanılır? linkinde anlattığım program tam istediğiniz gibi bir güvenlik duvarı. Uygulama engelleme için birebir. Bunun yanında pek çok güzel özelliği var.

alattin alattin (16984)
8 yıl önce cevaplandı

  • teşekkürlerrrrr işime çok yaradı :) kenanftl 8 yıl önce