Güvenlik Kodu Hatası

Yaklaşık bir hafta önce hesabımı dondurdum. Açamıyorum. Güvenlik kodu istiyor Duo uygulamasını kullanıyorum gelen kodu doğru yazmama rağmen tekrar dene uyarısı alıyorum hiç bir şekilde giriş yapamıyorum lütfen yardım her yolu denedim instagramdan kaynaklı bir sorun.

elifkrkmz elifkrkmz (1)
4 yıl önce sordu

  • İnstagram destek mailine detaylı bir mail iletirsen sorunu çözeceklerdir. huseyinkkamer 4 yıl önce
  • Range uygulaması kullanıyorlar sayı üreten o formunda sorun var. Ben yazdım sende yazabilirsin. :) huseyinkkamer 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Güvenlik kodunu kabul etmeme sorunu zaman zaman Instagram da yaşanıyor ve bunun bir çözümü yok maalesef.  Instagram uygulamanı sürekli güncel tut ve belli aralıklar ile tekrar dene

hakan hakan (15424)