güvenlik merkezi hizmeti başlatılamıyor

erişim engellendi diyor ve hizmeti başlatamıyorum

gokhan212121 gokhan212121 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kayıt Defteri Düzenleyicisinden şu anahtara git:

    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\services\wscsvc

    1.Açılır menüden Ver'e tıkla

    2. Dosyayı kaydet

    3. Sonra Yönetici komut istemine şu komutu gönder: sc delete wscsvc

    Bilgisayarı yeniden başlat güvenlik merkezi hizmeti silinmiş olmalı şimdi terkar oluşturacağız:

    İkinci aşama da kaydettiğin dosyayı çalıştır izin isteyecek veriler geri yüklemek için onayla

    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\services\wscsvc Kayıt anahatarı var mı bak varsa hizmet geri yüklenmiştir şimdi hizmet denetleyicisinde bu görünmezse bilgisayarı tekrardan yeniden başlat düzelmiş olmalı ayrıca sfc/scannow ve antivirüs taraması uygulamanı öneririm.

    Hatayı giderdiyse yanıt olarak işaretle

    kullanici622551 kullanici622551 (61)