Güzel para kazandıran meslekler

Arkadaşlar ben 8. Sınıfa gidiyorum matematik ve Türkçem çok kötü yabancı dilde fenim çok iyi bu sene lgs var girebileceğim iyi para kazandıran meslekleri yazabilirmisiniz ben aslında itfaiye eri olmak istiyorum fakat annem istemiyor şimdiden teşekkürler kesin meslek lisesine giderim bu arada yana daha iyisine fen lisesi hariç

ekmek ekmek (-3)
4 yıl önce sordu

  • Sana önerim şudur olmak istediğin meslek ol alibaran21 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Önce bir liseyi bitir lisenin ortalarında düşünürsün matematiğin kötüyse öyle aman aman iyi meslekler yok matematiğini düzeltmen lazım.

infinity infinity (402)