GWXUX HATASI VERMEYE BAŞLADI

SİZİN ÖNERDİĞİNİZ ANTİ-MALWARE PROGRAMINI İNDİRDİM TARAMA YAPTIM TARAMA DEVAM ETMEKTE ŞU ANA KADAR 270 E YAKIN TEHTİT BULDU AÇIKÇASI TEDİRGİNİM KESİN TEMİZLEME YAPILABİLİR Mİ

alifuat alifuat (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hemen iki altta GWXUX hatası ile ilgili başka bir konu zaten açılmış. Keşke aynı konuda ikinci konuyu açmayıp oradan takip etseydin:

    GWXUX Hatası Alıyorum (tıkla)

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır? (tıkla)

    Bu arada, tarama yaptığın programın ismi Emsisoft Anti-Malware ise, bulduğu zararlıların tamamını -kaç tane olursa olsun- güvenle silebilirsin/temizleyebilirsin.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Malwarebytes Anti-Malvere Home programın adı alifuat 8 yıl önce
    • Malwarebytes Anti-Malware güvenilir bir programdır ama Home sürümünü ilk defa senden duydum (Free, Premium, Pro sürümlerini biliyorum. Free olanı ücretsiz, diğerleri ücretli). Home sürümü için web'de bir dolaştım ama yine göremedim. Sen istersen onu kaldır ve Free sürümünü download ederek yeniden kur. Mesajımın altına bilg için link ekleyeceğim. Download için adres o link içerisinde mevcut. Bakarsın. temmuz 8 yıl önce

    KUSURA BAKMAYIN ABİ GÖRMEDİM Bİ KONUYU DAHA SORMAK İSTİYORUM BU PROGRAM İLE VİRUSLERİ TEMİZLEDİM BENİM BİLGİSAYARIMDA BAŞKA PROGRAMLARDA VAR ANTİ-VİRUS ADINA İSMİ '' AVG AntiVirus Free Edition 2013 '' BU PROGRAMIN DAHA FAYDASINI GÖRMEDİM KALDIRMALIMIYIM

    alifuat alifuat (1)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Kaldırma dursun. Eğer veri tabanı güncelleniyorsa mutlaka faydası olur. Eğer bunu kaldırırsan onun yerine başka bir antivirüs programı kurman gerekir. Yani var olanı kaldırmak çözüm değil. Ama onun yerine başkasını ve daha iyisini bulabilirsen olabilir (Mesela Avast Free olabilir). temmuz 8 yıl önce
    • SAOL ABİ TEŞEKKÜR EDERİM BURDAN DAHA YENİ ÜYELİK AÇTIMDA TAKİP VEYA FAVORİLER SİSTEMİ NASIL BİLMİYORUM İSTERSEN FACEBOOK VE İSTAGRAMDAN TAKİP ETMEK İSTERİM alifuat 8 yıl önce
    • Hoşgeldin.. Üyeliğin hayırlı olsun. Uzmanım.net ile ilgili bilgi için sayfa üzerinde "Hakkında" düğmesini tıklayarak açılacak sayfadaki bilgileri okursun. Bu arada yazdığın mesajları büyük harflerle değilde küçük harflerle yazarsan daha iyi olur. Zira internet ortamında büyük harflerle mesajlaşmak çok hoş karşılanmaz; bu vaziyet yüksek sesle konuşulma gibi algılanır. Tekrar hoşgeldin :) temmuz 8 yıl önce