H110M Pro-VD anakartta Kaby Lake işlemci çalışır mı?

H110M Pro-VD anakartıma Kaby Lake işlemci takabilir miyim?

Bios Nasıl Güncellenir ?

Technopat Kaby Lake İşlemciyi Söküp Skylake Takıp Güncelleyip Geri Kaby Lake İşlemci Takıyor Ama.

Kaby Lake işlemci ile sistem açılmıyor.

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eğer sıfır alacaksan yüksek ihtimalle BIOS'u güncellenmiş olarak gelir. Bazı satıcılar BIOS'u güncellenmiş bir şekilde veriyor, bu değişir. Bunu anca deneyerek bulabilirsin. Eğer çalışmazsa anakart üreticisinin sitesinden en güncel BIOS sürümünü indirip USB belleğe atar ve BIOS'unu güncellersin, daha sonra sorunsuz bir şekilde çalışır. Bu zor bir işlem değildir.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    Çalışır benim anakartta şu an Kaby Lake işlemci var?

    nvidiagtx nvidiagtx (690)