H1Z1 ücretsiz mi? H1Z1 ücretsiz nasıl indiririm?

H1Z1 ücretsiz mi oldu? H1Z1 neden ücretsiz oldu?

Oyunu Parayla satın alanlara iade yapacaklarmı ?

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    H1Z1 ücretsiz mi oldu?

    Evet 7 Mart'tan itibaren oyun süresiz olarak ücretsiz olacaktır.

    H1Z1 neden ücretsiz oldu?

    Akıllarda tam olarak bilgi olmasada DayBreak' "Erken erişim programı sırasında oyunu değiştiren başarılı kararlar almamızda bize yardımcı olan bütün sadık oyuncularımıza teşekkür ediyoruz." açıklamasını yapmıştır.

    Oyunu parayla satın alanlara iade yapılacak mı?

    Hayır iadesi yok ama satın alanlara H1Z1 Appreciation Pack hediye edilecek. Paketin içeriği şu:

    Gasrunner Hoodie

    – Bloom Survivor T-Shirt

    – Splinter Camo ARV

    – 10 Victory sandığı

    – 10.000 Skull’

    EDİT: Aynı zamanda Amnesia The Dark Descent ücretsizdir.
    ( öncedenn öylemiydi bilmiyorum )

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

    • teşekkür ederim @toprak34 nvidiagtx 6 yıl önce
    • @toprak34 nvidiagtx 6 yıl önce
    • ama benim kanaatim h1z1 tutulmadı ücretsize çevirdiler zaten türklerin çoğu bu oyunu oynamıyordu arkadaşım indirdi böyle dedi, ooo çok güzel oyun, 5dakika sonra ne biçim oyun bu dedi nvidiagtx 6 yıl önce
    • Bi söyle bakiyim neden tutulmadı ; steam dse incelemelere bakarken türk bayrağı yok biz ülke değilmiyiz diyenleri bulabilirsin zaten servmeyenlerin %60 ı türk nvidiagtx 6 yıl önce
    • @toprak34 nvidiagtx 6 yıl önce