H1Z1 Uygulamada unkown software exception (0x800000003) özel durumu 0x00000001418D54BA konumunda oluştu

Oyuna gırıyorum loot yapıyorum tam başlıcam yarıda bu hatayı alıyorum steamda önbelleği doğrula dedıkten sonra 2 hatalı dosya gösteriliyor denemek için birdaha yapıyorum hata yok dıyor dosyalarda sonra oyuna gırıyorum yarıda çıkıyor bidaha doğruladığım zaman 2 dosya hatalı dıyor

H1Z1  Uygulamada unkown software exception (0x800000003) özel durumu 0x00000001418D54BA konumunda oluştu

ghostrifle ghostrifle (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eğer bu problem yakın bir zaman önce ortaya çıktıysa;

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Sistem geri yüklemeden sonra;

    Virüs ve zararlı yazılımlar temizlenir:

    Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Junkware Removal Tool nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Adwcleaner nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Sistemde yüklü antivirüs programıyla taramada yapılmalıdır.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      Muhtemelen açık olan başka bir program soruna sebep oluyor.

      Antivirüs kullanıyorsanız  sorunun bundan kaynaklanıp kaynaklanmadığını anlamak için geçici olarak kapatın.

      Yine uTorrent benzeri bir uygulama arka planda açık aklıyorsa soruna sebep oluyor olabilir. Yine X-Mouse Button Control veya benzeri bir uygulama kullanıyorsanız bunlar soruna yol açabilir.

      Mümkünse açık olan tüm uygulamaları kapatın ve o şekilde oyuna girin.

      murat murat (12492)