Habbo Para Hilesi Hakkında!

Son zamanlarda Habbo Para Hilesi yapmaya çalışıyolar!
Bu durumu elimizden geldiğince önlemek amacıyla kısa bir
Bilgilendirme yazmaya karar verdim.

esty esty (-48)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bir çok hesap çalma yöntemleri vardır bu yöntemlerden bir kaç tanesi;

    1. Sahte sitelere girerek Habbo da kullandığınız kullanıcı adları
       ve şifreleri yazarak hesap bilgilerinizin başka bir kişiye geçmektedir.

    2. Oyun içindeki ortamda tanıştığınız başka kullanıcılara güvenip hesaplarını
       vererek bir çok kullanıcımız hesaplarını kaybetmektedir.

    3. Kendilerini personel olarak tanıtan oyunculara inanarak şifreleri ve kullanıcı
       adlarını veren kullanıcılarımız hesaplarını kaybetmektedir.

    LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUNUZ!

    1. Hiçbir siteye bilgilerinizi vererek KREDİ/ELMAS/NADİRE alamazsınız.
       Bu siteler hesap çalmak amacıyla kurulmuştur hesap güvenliğiniz için
       itibar etmeyiniz.

    2. Oyun içindeki yeni tanıştığınız fazla bir yakınlığınız olmayan kişiler
       sizden hesap bilgilerinizi isteyebilir veya KREDİ/ELMAS/EŞYA çoğaltma
       hilesi yapacağım diyenlere kesinlikle inanmayınız.

    3. Personeller sizden asla hesap bilgilerinizi istemez!

    Hesap güvenliğiniz için lütfen bu durumlara dikkat ediniz.   Not: Konu Hiçbir yerden Çalınmamıştır.

    esty esty (-48)