Habbo Retro Hotelinde Rank vermek!

Merhaba,
Bugün nasil kendi Retro Otelinizde kendinize rank verebilceginizi anlatacagim.

esty esty (-48)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle localhost/phpmyadmin'den girisimizi yapip, Veritabanimizi seciyoruz.

    Simdi 'users' tabelasini ariyoruz, bazen cms_users vs. olabiliyor.

    Ardindan cikan verilerin arasindan kendi Hesabimizi bulduktan sonra, "rank" kismindaki 1'e tikliyoruz ve 7 yaziyoruz, bazen rank 9'da olabiliyor veritabaninizdaki ayarlanmis ranklara bagli.

    F5liyoruz ve Rankimiz gelmis :)

    esty esty (-48)