haber press kalkmıyor

bu illet virüs müdür nedir ben anlam veremedim ben bu sayfayı engelleyemiyorum ne yaptıysam olmadı çözebilen varsa bravo diyorum bilgisayarı açtığım zaman geliyor bu sayfa ana sayfamda problem yok

olcyk olcyk (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ARTIK RAHAT RAHAT PCNİZİ KULLANIN HABERPRESSTEN KURTULUN AŞAGIDAKİ ADIMLARI UYGULAYIN....

    1. ADIM

    C/ProgramData / Adobe / İçindeki SLStore Dosyasını Silin

    2. ADIM

    Başlata Tıklayın Ve Görev Zamanlayıcı Yazın Çıkana Tıklayın

    Görev Zamanlayıcı Menusunden Görev Zamanlayıcı Kitaplıgına Tıklayın Orda Sistem Her Başladığında Açılan Yazan Attrib Command - OpenBrowser - Taskkill Application Bunlardan Başka İsimde Olanlarıda Kaldırın Devre Dışı Bırakın

    3. ADIM

    AŞAGIDAKİ İŞLEMİ ÖNCE KURULUM DOSYALARINI Google / Mozilla / İnternet Explorer /Opera İnternet Sitesinden İndirin

    Google / Mozilla / İnternet Explorer /Opera Denetim Masasına Girerek Pc Nizden Kaldırın ve Sisteminizi Yeniden Başlatın

    4.ADIM

    PC niz Açıldıgı Zaman Tekrar (Google / Mozilla / İnternet Explorer /Opera ) Vb Tarayıcılarınızı Kurulum Dosyalarını Kullanarak Tekrar Kurun İŞLEM TAMAMDIR

    KOLAY GELSİN

    ALINTI DEĞİLDİR...

    0541mg 0541mg (1)