haber press sayfası bir türlü kalkmıyor

bilgisayarın her açılışında haber press sayfası geliyor ama arama motorumda bir sıkıntı yok görev zamanlayıcı kitağlığında bulunması olan görevlerden Attrib Command .......
OpenBrowser
Taskkill Application bu görevlerin silinmesi gerekiyor fakat bende sadece (openBrowser)görev dosyası var diğerleri yok bu yüzdenmi problemim çözülmüyor hala aynı durumdayım

olcyk olcyk (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    aynı sorun bendede mevcut en iyi çözüm savcılıga suc duyurusunda bulunmak Başka Caresi Yok Ne Yaptıysam Olmadı Hiç Program Kalmadı Pcde  Yine Aynı Değişen Bişey Yok

    0541mg 0541mg (1)
    9 yıl önce cevaplandı

    • C / Program Data/Adobe İçindeki SLStore Klasörünü Silin Google /İnternet Explorer / Mozilla Sağ Tık Özellikler Hedef Yerini Google.com Olarak Değiştirin Görev Zamanlayıcıya Girin Orda Open Browse Var Onu Kaldırın İptal Edin Pcnizi Yeniden Başlatın Deneyin Bende Düzeldi... KOLAY GELSİN 0541mg 9 yıl önce

    Evet  bende  aynı  durumdayım  ...

    Resmen   ömür   törpüsü  bir  virüs  bu  .

    Ve   yukarıda   belirttiğiniz   yöntemlerin  hepsi  defalarca   denen   inanın  .
    Sonuç   aynı    kalkmıyor .

    Nasıl   kurtuluruz  bu  illetten  bilmiyorum .

    mat7 mat7 (341)
    9 yıl önce cevaplandı

      Alıntıdır;

      haberpress.net nedirhaberpress.net virüs mühaberpress.net nasıl kaldırılır resimli olarak aşağıda anlatılmıştır.

      haberpress.net  internet tarayıcınızın Ana sayfasını yapışan yeni tarayıcı korsanlarından biridir.  haberpress.net'in nasıl kaldırılacağı aşağıda resimli olarak anlatılmıştır.

      haberpress.net  ücretsiz yazılımlar ile birlikte gelen, tarayıcınızın ana sayfasını haberpress.net   yapan bir tür tarayıcı korsanıdır. Internet tarayıcınızın ayarlarını değiştirerek sizi kendi sitesini yani haberpress.net sitesini kullanmaya zorlar.

       haberpress.net virüs değildir.  Teknik olarak virüs olarak nitelenemeyecek bir tür istenmeyen eklentidir.

      FirefoxGoogle ChromeInternet Explorer gibi internet tarayıcılarının varsayılan açılış sayfası
      http://haberpress.net
       olur. Varsayılan arama motorunuzu da değiştirir.  Bu durum can sıkıcı olabilir.

      haberpress.net  kaldırmahaberpress.net  temizleme işlemi bir kaç aşamadan oluşmaktadır.

      1. FirefoxGoogle Chrome, Internet Explorer gibi tarayıcıların haberpress.net 'dan  temizlenmesi
      2. Firefox, Google Chrome, Internet Explorer gibi tarayıcılardan haberpress.net  ​​​ kısayolunu kaldırma
      3. Bilgisayardaki diğer Malware yazılımların temizlenmesi

      Yukarıdaki 3 aşamadan sonra bilgisayarınızdan haberpress.net  ​kaldırılacaktır.

      turgutyenigul turgutyenigul (1)