haber press silemiyorum

haber press diya bir reklam sayfası geldii  3 gündür

ne yaptımsaa silemedimm siliyorum tekrar açtığım zaman pc tekrar  geliyor  bilen arkadaş varsa  yardımcı olurlarsa

utku1965 utku1965 (36)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

     haberpress.net kaldırma http://www.haberpress.net/ kesin kaldırmanın yolu

    emir38 emir38 (-4995)
    9 yıl önce cevaplandı

      Haberpress zararlı yazılımını kaldırmanın yolu Hakan arkadaşımız tarafından detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Aşağıdaki linkte anlatılanları yaparak haberpress'den kurtulabilirsiniz.

      haberpress.net kaldırma

      utkubayat utkubayat (885)