haberpress.net virüsü hala kalkmadı daha başka ne yapabilirim(tüm yollar tek tek denendi)

haberpress.net virüsü hala kalkmadı daha başka ne yapabilirim tüm yolları tek tek denedim ama olmadı lütfen yardım edin.

gumus24 gumus24 (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    ​Haberpress.net kaldırma

    Aşağıdaki işlemi 2 kere yapmanız gerekerebilir.

    1. Başlatı tıklayın ve arama bölümüne kullandığınız tarayıcının adını yazın, örneğin Chrome.
    2. Daha sonra Programlar altında listelen Google Chrome ifadesini sağ tuşla tıklayın ve özellikleri seçin.Chrome Firefox Internet Explorer Kısayolları  webssearches.com kaldırma
    3. Daha sonra aşağıdaki resimdeki gibi hedef bölümünde yazan haberpress.net ifadesi içeren satırı tamamen silin. Sarı ile gösterilen

    Chrome  webssearches.com nasıl kaldırılır?

    Bu işlemi yaptıktan sonra lütfen aynı adımları yaparak tekrardan haberpress.net'in silinip silinmediniğini kontrol edin.

    cemkara cemkara (4215)
    10 yıl önce cevaplandı

      O şekil yapıyorum bilgisayarımı kapatıp açtıktan sonra tekrar geliyor.Bunun çözümü yokmu başka formatmı attırmam gerekiyor.

      gumus24 gumus24 (1)
      10 yıl önce cevaplandı

      • facebooktan mesaj atın yardımcı olalım cemkara 10 yıl önce
      • ben seni bulamadım sen beni eklersen sevinirim www.facebook.com/gumus24 gumus24 10 yıl önce
      • https://www.facebook.com/uzmanim.net buraya mesaj atarsan Hakan yardımcı olacak cemkara 10 yıl önce