hack tool: win32/crack

oyunindir.vip adlı internet sitesi üzerinden pes 2013 futbol oyununu indirdim . microsoft security essential programı, hack tool: win32/crack bu program istenmeyen bir davranış sergiliyor olabilir uyarısı veriyor ve kaldırmamı istiyor.. önemli bir sorun çıkarır mı bu program. şimdiden teşekkürler.

eemree eemree (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Crack yazılımını antivirüs zararlı yazılım olarak algılamış, Ki bu normal bir şey ancak sorun çıkartır mı bilemiyorum.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      Birçok antivirüs programı crack programlarını virüs olarak algılıyor fakat bazı crack programları veya .dll dosyaları virüs olmuyor ama antivirüs programları yine de bunu virüs algılıyor.

      Eğer içini rahat etmez ise kaldır için rahat edecekse ve güveniyorsan crack dosyasına silmeye bilirsin.

      Çoğu crack dosyası virüs olmaya biliyor fakat çoğu da fidye virüsü bulaştıra biliyor ama güvenli yerden indirirsen bir sorun olmaz diye biliyorum

      darkcrak darkcrak (5168)