Hacklenen Instagram hesabını nasıl geri alabilirim?

Merhaba, işletme hesabı olarak kullandığım instagram hesabımı bugün fishing yöntemi ile çaldırdı. Destek için sizlerden yardım alabilir miyim? E-mail adresi ve telefon numarasını değiştirdiği için hiç bir şekilde geri alamadım.

kullanici757710 kullanici757710 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Maalesef işiniz çok zor.

    Daha önce benzer bir kaç durumla uğraştım. Instagram hesabının oluşturulduğu telefon (cihaz) sizdeyse o  cihaz üzerinden giriş ekranında yardım al seçeneği ile destek talep edin.

    Bunun dışında yapabileceğiniz bir şey yok. Instagram son sönemde çalınan hesaplarla ilgili desteğini öyle azalttı ki artık onlara erişmek mümkün değil.

    alattin alattin (16999)