Hadi bilgi yarışmasından kazandığım parayı nasıl çekerim?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hadi live uygulamasından nasıl para çekerim?

    Hadi bilgi yarışmasında kazanılan paralar gerçektir. Bu paraları belirli bir limitin üzerine ulaştığında banka hesap numaranıza gönderebilirsiniz.

    Hadi bilgi yarışmasından para çekmek oldukça basittir. Öncelikle bakiyenizin 20TL'yi geçmiş olması gerekir. Eğer bakiyeniz 20TL üzerindeyse  Hadi bilgi yarışması ana sayfasında bulunan bakiyeye dokunun.  Bakiyeye dokunduğunuzda IBAN nunaranızı girebileceğiniz bir ekran gelecek.  IBAN numaranızı bankanızdan öğrenebilirsiniz. IBAN numaranızı girin.

    IBAN numaranızı girdiğinizde para hesabınıza yollanacaktır.

    murat murat (12492)