Hadi - Canlı bilgi yarışması nedir?

Nasıl oynanılır?

ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Hadi - Canlı bilgi yarışması Türkiye'nin en canlı ve sunuculu bilgi yarışmasıdır.

    NOT: Bu akşam saat 20:30'da n11 anlaşmalı yarışma vardır, tam 55.500 TL'lik bir yarışma.

    Nasıl oynanılır?

    Her akşam saat 20:30'da yarışma başlıyor, 20:30 saat dışında hiçbir saatte yarışma başlamıyor. Size 12 soru soruyor, 12 soruyu billirseniz para kazanıyorsunuz. Ancak 20 TL üstü para kazanırsanız kartınıza çekebiliyorsunuz. Bir soruyu bilemezseniz eleniyorsunuz, Yarışmaya kaldığın yerden başlamak için, arkadaşınızın referans kodunu girmeniz gerek. Yani arkadaşınızın kullanıcı adını. Referansı girdikten sonra hem arkadaşınız joken kazanıyor hemde siz joken kazanıyorsunuz.

    Uygulamayı Android için Buradan indirebilirsiniz.

    Uygulamayı İos için Buradan indirebilirsiniz.

    Bence güzel yarışma uygulaması, para kazanmak isteyenler bu uygulamayı tercih edebilir.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)