Hafıza kartı olmayan bir akıllı telefonda resimler silinirse geri gelir mi ?

Hafıza  kartı   olmayan   bir  akıllı   telefonda   resimler  silinirse   geri   getirme   imkanı  varmıdır ?

Varsa    nasıl  geri   getirilir ?

Yardımcı   olursanız   sevinirim .

Kolay  gelsin .

mat7 mat7 (341)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hem telefondan hem de Sd karttan silinen verimleri geri getirmek mümkün.

    EaseUS MobiSaver for Android Free programını Android silinen dosyaları kurtarma işleminde oldukça iyi bir program.

    Program her ne kadar Free yazsa da ücretli. Silinen verileri görüntüleyebiliyorsunuz .  Silinen ve kurtarılabilir veriler ile ilgili size bir ön izleme sunuyor.

    EaseUS MobiSaver for Android Free nasıl kullanılır?

    1. Buradan EaseUS MobiSaver for Android Free indirin ve bilgisayarınıza kurun.
    2. EaseUS MobiSaver for Android Free kurulduktan sonra programı açın.
    3. Android telefonunuzu bilgisayara USB kablo ile bağlayın.
    4. EaseUS MobiSaver for Android Free otomatik olarak telefonunuzu algılayacaktır.
    5. Tarama işlemi başlayacak daha sonra size kurtarılabilir bilgiler gösterilecektir.

    Kullanması oldukça kolay bir programdır. Sadece resim değil, telefon numaraları, mesajlar gibi pek çok silinen veriyi görüntülüyor.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkürler cevap verdiğiniz için . Peki şunuda açıklayabilir misiniz rica etsem . Programın ücretsiz yazsa da ücretli demişisiniz , evet programın sitesine girdiğimde gerçekten ücretsiz yazıyor fakat siz ücretli diyorsunuz bunu nasıl anlamam gerek ? Birazda daha açıklayabilirsiniz ? Ve ücretliyse bu ne kadar ve nasıl ödeniyor kredi kartıyla mı yoksa internet faturası yolu ile mi ? Yada hangi yolla ödeniyor ? mat7 8 yıl önce
    • Program silinenleri gösteriyor. Fakat bunları tekrar telefona yüklemek istediğinizde o zaman programı satın almanız gerekiyor. Programı kendi web sitesinden satın alabiliyorsunuz fiyatı 70$ civarnda. Şimdi kontrol ettim. Ödemeyi kredi kartı ile alıyorlar. murat 8 yıl önce