Hafiza karti sorunu

Hafiza kartimi gayet guzel kullaniyodum sonra biyere sakladim ve arasira acip icindeki bilgilere bakiyodum ondan sonra bazen calismamaya basladi ve sonra telefona taktigimda( turkcell t90)telefonu kapatmaya başladi ve telefon açilmiyordu uafiza karti içindeyken. (Not edge) telefonuna taktigimda gormedi hafiza kartini .. leptoba taktigimdada gormedi ve leptop fanları hizli calismaya başladı neden olabilir çipine bi zarar mi verdim yoksa hafiza kartini ya lis mi cikardim yada virusmu var ??

cenkahmet cenkahmet (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu hafıza kartını önce biçimlendir ve sonra tekrar kontrol et. Eğer aynı problemler devam ederse kırarak çöpe atarsın, diğer türlü (problem ortadan kalkarsa) normal olarak kullanmayı sürdürürsün.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Hafiza kartini ne leptop ne telefon gormuyor bicimlendiremiyorum oyüzden .. telefonu kapatma sebebi nedir acaba ??

      cenkahmet cenkahmet (1)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Hafıza kartının bozulmus. Sen bu hafıza kartını taktığın cihazlara (telefon, PC) zarar vermeden kir ve at. Hafıza kartları fazla fiyatlı olmaz, yenisini alırsın. temmuz 6 yıl önce
      • :) kaç yaşındasın @cenkahmet ? temmuz 6 yıl önce
      • Site kuralları böyle işlemiyor ve zaten benim prensiplerimede ters. Bu ve benzerleri hiç teklif edilmemeli, site kuralları nasıl belirtiyorsa o şekillerde hareket edilmeli. temmuz 6 yıl önce