Hafıza kartı üzerinde Fotoğraflar uygulamasında düzenleme yaparken karttaki tüm fotoğraflarım silindi.Fotoğrafları geri getirmek mümkün mü?Nasıl?

Düzenlenecek 200 fotoğraftan çoğunu (170) düzenledim.önce 'kaydedemiyoruz)uyarısı geldi,ikinciye uyarı tekrarlandı.Düzenlemeye devam etmek istedim 'fotoğrafları açamıyoruz silin.....uyarısı geldi.ilerlemek istedim görüntüler yok.Dsya Gezginine dönüm 8-10 fotoğraf görüntülenebiliyor.Diğerleri açıamıyor.Sonra hepsi buhar.'bu dosya boş!

kullanici28538 kullanici28538 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

      tüm seçenekleri denedikten sonra

      Recover my Files adlı programı deneyebilirsiniz. ben 40gb verimi bu program sayesinde kurtarmıştım.

      m3rt3r m3rt3r (1)