Hafiza kartimdaki fotoğraflar kayip oldu.

Çektiğim fotoğraflar doğrudan hafiza kartina kayit oluyordu. Telefonumun hafızası dolunca bazi dosyalari hafıza kartina kaydettim. Ertesi gun hafiza kartının fotoğraf galerisi yok oldu. Icinde sonradan taşıdığım fotograflar duruyor fakat dogrudan kaydedilenler kayip oldu ya da görünmüyor. Silinen dosyalari kurtarma programlari da ise yaramadi. Baska ne yapilabilir acaba?

simal89 simal89 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bence önce bunu denemelisin: Silinen, kaybolan fotoğraflar nasıl geri getirilir?

    Burada bahsettiğim program benim kurtulmaz denilen pek çok videomu ve fotoğrafımı geri getirdi. Bunu dene derim.

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Ilginiz için tesekkur ederim. Hemen deneyecegim. simal89 4 yıl önce