Hafıza kartına atılan dosyaların silinmesi

Yeni aldığım Kingston 32 GB'lık SD karta bilgisayardan dosya aktarımı yaptıktan sonra telefona taktığımda SD kartın içerisindeki baz dosyaların silinmiş olduğunu gördüm. Kopyaladığımdan tam emin olamadım ve hatanın benden kaynaklandığını düşünüp aynı işlemi bir kere daha uyguladığımda yine aynı sonucu yaşadım. Hatta silinen dosyalar da birebir aynıydı. (Örnek olarak 1790 tane müzik arasından 220 küsür tanesi SD kartta kalmıştı ve ikinci seferde de aynı müzik parçaları silinmişti.)

goranbrego goranbrego (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Biçimlendirmeyi denediniz mi hiç? Teknik bir arıza olabilir.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Denedim ama maalesef değişen bir sonuç çıkmadı ortaya. goranbrego 6 yıl önce