Hafıza kartına bulaşan virüs

Telefonumda kullandığım hafıza kartına virüs girmiş..Resim,videomüzik gibi şeyler ikişer tane olmuş..Ayrıca müziklerde açılmıyor...Hafıza kartında önemli şeyler olduğu için biçimlendiremiyorum..Dosyalarıma zarar gelmeden bu virüsten nasıl kurtulabilirim.

pcuser pcuser (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hafıza kartını bilgisayara takın ve bilgisayara yüklü olan bir antivirüs programı ile bilgisayarı tamamen taratın veya doğrudan hazıfa kartını taratın.

    Resim,video gibi dosyalara bu işlem sonunda zarar gelmez

    Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır?

    murat murat (12492)