Hafıza kartında silinen dosyaları geri getirmek.

Arkadaşlar hafıza kartını yanlışlıkla biçimlendirdim. Geri getirmenin yolu var mıdır acaba programla vs. nasıl yapabilirim?

ahakan ahakan (100)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    @murat daha önceden çözüm yazmıştı dilersen alttaki linkten çözüme gide bilirsin

    Hafıza kartı olmayan bir akıllı telefonda resimler silinirse geri gelir mi ?

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Telefon içinde geçerli mi Recuva programı? ahakan 4 yıl önce
    • Maalesef @ahakan racuva uygulaması android'e indirilmiyor darkcrak 4 yıl önce