Hafıza kartından geri dönüşüme gönderme

Merabalar

Hafıza kartından silmek istediğim bi veri geri dönüşüm kutusuna gitmeden kalıcı olarak siliniyo. Ben bunun yerel disklerdeki gibi geri dönüşüm kutusuna taşınması istiyorum bunun için ne yapabilirim ?? (hafıza kartında $Recycle.Bin diye klasör oluşturdum ama gene beceremedim)

avder avder (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ibin dumping management programı ile usb ve hafıza kartına geri dönüşüm kutusu oluşturabilirsiniz.

    mirzaligunes mirzaligunes (56)
    8 yıl önce cevaplandı

      teşekkür ederim. bunun gibi başka önerebileceğiniz program var mı? ibin in sitesi kullanılamıyo programda sıkıntı var galiba

      avder avder (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • bilgisayarınızda başka bir sürücüde klasör oluşturup "klasör eşitleme" yöntemini denediniz mi? yunusemre2344 8 yıl önce
      • "klasör eşitleme" yöntemini bilmiyorum yardımcı olurmusunuz avder 8 yıl önce