Hafıza kartının şifresi nasıl kırılır?

hafıza kartı şifre kıramadım bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

serwet serwet (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Daha önce @hakan tarafından bu paylaşım yapılmıştı

    SD kart şifre kırma nasıl yapılır?

    darkcrak darkcrak (5170)
    5 yıl önce cevaplandı

    • O çözüm biraz eski. Daha eski telefonlarda karşılaşılan bazı durumlar için. Tabi arkadaşın telefonu ile ilgili bilgi sahibi değiliz, bulunsun yine de ;) hakan 5 yıl önce

    Kartın içindeki bilgiler önemli mi yoksa kartı formatlayıp tekrar kullanmak mı istiyorsun?  SD kartı pc ye bağlayıp parolasını kaldırabilirsin. SD kart şifre kırma nasıl yapılır? burada daha önce anlatılmış.

    hakan hakan (15424)