Hangi Android emülatör programını kullanmalıyım?

Marketteki uygulamaları denemek ve bazılarını kullanmak amaçlı (geliştiricilik veya oyun oynama amaçlı değil) kullanacağım stabil,hızlı ve güncel (bazı uygulamalarda android sürümü eski ise desteklememe sıkıntısı olabiliyor) olan bir android emülatör arıyorum,dediğim gibi marketteki uygulamaları deneme ve kullanma amaçlı olduğu için çok büyük bir beklentim yok,uygulama çalıştırma konusunda stabil olsun ve desteklememe gibi sorunları çıkmasın benim için yeterli, hangilerini önerirsiniz?

Not: Emülatörü donanımı giriş seviyesinde olan ve işletim sistemi olarakta win7(32 bit) kullanan bir makinede kullanmayı düşünüyorum.

noobxx noobxx (25)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

      Yani şöyle diyebilirim bi keresinde Windows 7 32bit Android Emülatörler için uygun bir sistem değil ama eğer bilgisayar donanımlarınız gayet iyi ise rahat şekilde program kullana bilirsiniz..

      lucas77 lucas77 (199)