hangi antivirus programı daha iyi

-1

sizce 360 total secrutiy mi avast mı yoksa CCleaner mi daha iyi

ataberk11 ataberk11 (67)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    360 total security:

    360 total security daha önce uzmanim.net'te istenmeyen yazılımlar kategorisinde yayınlandı. Sebebi ise bazı programların içine gömülü gelmesi ve siz istemeden sisteme kurulması idi. Bu sebepten ben 360 total security yazılımını pek güvenli göremedim şuana kadar.

    Avast:

    Avast oldukça köklü ve eski bir antivirüs programı.Pek çok ev kullanıcısında Avast'ı tercih ederim.

    CCleaner:

    CCleaner bir antivirüs programı değil. O yüzden kıyaslama yapmak mantıklı olmaz. Sistem bakım ve optimizasyon programı.

    murat murat (12492)