Hangi antivirüs programını kullanmalıyım?

Aklımda 360 Total Security var kullandım denedim beğendimde.Eset Nod32 kullandım başlarda güzeldi sonralardan kaldırmak istediğimde kalkmadı falan problem çıkardı birde pek beğenmedim.Kaspersky Total Security denedim kastırdı oda.Ama 360 Total Security hiç kastırmıyordu gayet rahattı.Sizce tekrar yükleyeyimmi ? Yoksa farklı bir şeymi ? Bitdefender , Avira vs.Birde hangi sürümlerini önerir siniz ? internet security yüklenmeli galiba.Bu bahsettiğim kaspersky ve eseti tekrar yüklemeyide planlamıyorum.eset bu arada sürekli serial istiyor.ne kadar gecerli olsada ertesi gün yazdıgınız serialin gecersiz oldugu bildirimine rastlayabilirsiniz.

Hangisi ?

Sistem Gereksinimlerimde bunlar arkadaşlar buna göre bişeyler verin :

İntel Core İ5 2430m

 8 gb ram

intel 3000 hd + amd radoen 6470m

300 gb hdd

Laptop

akif52 akif52 (34)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ben şu anda 360 Total Security kullanıyorum ve kullandıklarım arasında en başarılı olan antivirüs.Crack antivirüs kullanmanızı önermem çünkü crack olduğu için tam koruma sağlayamıyor sisteme çok rahat virüsler girebiliyor onun yerine ücretsiz antivirüs kullanmak daha mantıklı tabiki parayla satın alcaksanız Kaspersky öneririm.Sistem özellikleriniz iyi bu antivirüsün kasmaması lazım.Bunların yanına MalwareBytes veya Iobit Malware Fighter de kullanmanızı öneririm.

    ardahd ardahd (631)
    7 yıl önce cevaplandı

    • antivirüs kasmıyo sistemi yorduğunu düşünüyorum hocam bide az önce bilgisayara bişi oldu açtım çatır çutur sesler geliyo fan tarafından bi baktım beyaz dumanlar :D hafif hafif korkuyorum ya :D akif52 7 yıl önce
    • Laptop cok isinmis olabilir veya fanlar cok tozlandiysa yeteri kadar sogutamadigindan olmus olabilir. ardahd 7 yıl önce
    • normal actım 5-10 dk. sonra oldu aksam öyle değildi. su ekran kartı sürücüsü probleminede bakarmısın http://uzmanim.net/soru/amd-crimson-surucu-yuklerken-siyah-ekran-veriyor/66086 akif52 7 yıl önce

    AVG Anti-Virus sistem koruma ve bakım işlemlerinde oldukça etkili uzun yıllardır herkeze kurduğum bir protect.

    Free olarak ücretsiz kullanımı mevcut son versiyonlarına üreticisinin kendi sunucularından ulaşabilirsiniz linkleri alta eklendi kolay gelsin.

    Detaylı bilgi için: kendi sitesi bağlantı linki

    AVG Anti-Virus Free 2016: 32 Bit indirme linki | 64 Bit indirme linki

    Platform: Windows XP, Vista, Windows 7, 8, 8.1, 10 (32-bit and 64-bit).

    forjest forjest (101)
    7 yıl önce cevaplandı

    • İnsan hemen güvenemiyo antivirüs öyle normal bi program gibi kurduktan sonra istedigim gibi silerim hesabı değil.Sistemde kalıntı bırakabiliyor.Sonra diğer antivirüs çakışıyor falan. akif52 7 yıl önce