Hangi Antivirüs Programını Kurmalıyım?!?

Herkese Merhaba Arkadslar Bugün Sizlere bir Soru soracagım

Sorum ise :
hangi Antivirüs Programını kullanmalıyım bilgisayar için
Sizlere Özellikleri Atayım

Bilgisayarın özellikleri

safadam safadam (-84)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

      Senin RAM bayağı az.

      Hafif ve koruma olarak; Avira, Norton.

      En hafifi; Webroot'tur. Üst sınıf bir koruma sağladığı söylenemez Webroot'un.

      Tercihen Panda da olabilir.

      Norton dışındakilerin ayarlarını biraz kurcalamanı öneririm.

      kalemlik100 kalemlik100 (14)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Kaspersky Olurmu??!? safadam 6 yıl önce
      • Kaspersky'ye kasıyor diyor çoğunluk @safadam. Kasma kavramı görecelidir ama Kaspersky'nin kendi sitesinden deneme sürümünü denersin ve ona göre karar verirsin. kalemlik100 6 yıl önce
      • @kalemlik100 Avira Güvenlidir degilmi? full link atarmısnız?? safadam 6 yıl önce
      • Tavsiyem orijinal antivirüs kullanmanız. Antivirüsünüzü doğru yapılandırırsanız herhangi bir sorun olacağını zannetmiyorum. Kendi sitesinin linki: https://www.avira.com/tr/buy-antivirus kalemlik100 6 yıl önce
      • Sitede ayrıca bu tür paylaşımlar yasak @safadam. kalemlik100 6 yıl önce