Hangi bankanın banka kartı daha iyidir?

Genel kullanım için kardeşime banka kartı almak istiyorum hem mağaza hemde internet alış verişi için aylık yada yılık hesap kesim ücreti gibi ücretler kesmeyen banka kartı tavsiye edermisiniz? Birde banka kartını adrese göndeilrmesini istemiyorum bankadan anında banka kartını alabiliyormuyuz?

lion lion (595)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    QNB Finansbank - encard alabilirsin. Hiç bir ek ücret vs yok. Doğrudan bankadan hemen alamazsın ama genelde ya adresine yollarlar ya da daha sonra bir şubeden alabilirsin.

    Garanti vs gibi büyük bankalara hiç bulaşma derim.

    Yine Teb bank'a bakabilirsin. Onlarda da CEPTETEB  diye bir ürün var. yine bunda da ücret vs yok.

    murat murat (12492)