Hangi bilgisayar önerirsiniz

merhaba arkadaşlar ben arda bugün sizlere bir konu hakkında değinmek istiyorum.Neyse konumuza başlayabiliriz.Evet arkadaşlar ben 2 bilgisayar arasında kaldım 2 side maddi veya manevi durumumu aşmıyor bir de size sorayım dedim hangisi daha konforlu hangisi daha kolay taşınabilir hangisinin klavyesi daha rahattır. arkadaşlar daha kolay bulun diye link koyuyorum.

https://tr.letgo.com/tr/i/sorunsuz-ilk-guenki-gibi-lenovo_f0f3ee73-80af-4156-8674-7f7b3ef1acaa

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-eski-model-calisir-durumda-notebook-364201093/detay

evet arkadaşlar ben bu 2 i arasında kaldım bu arada ne için kullanacağım diye soruyorsanız film,Mini oyunlar vb gibi şeyler için

hangisini daha çok önerirsiniz

ardaq ardaq (-85)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    o letgo sitesindekini alma derimçünkü ramı ya 1 gb ya 2 gb oyun oynayacaksan 4 GB veya 4GB+ üstü Ramlı oyun al derim. 2. side 512 MB ram oyun bile açılmaz mini oyun diyosun atari oyunu bile zor açılır o bilgisayarda tavsiyem  2 GB ram al mini oyun ve film izleyeceksen

    2.sinde OYUNLAR HİÇ AÇILMAZ

    BEN PC Mi Satıcağım

    2GB Ram

    1 GB ekran kartı

    intel i3 İşlemci 2.50 GhZ

    AMD Radeon HD 5450 Ekran Kartı

    240 GB HDD

    Bilgisayarım film mini oyun oynayacaksan benim bilgisayarım  gibi bir bilgisayar al hatta benim bilgisayarımda Hal flife 2 : gibi Cs go gibi oyunlar açılıyor ndüşük ayarlarda kasma olmuyor

    Yanıtımı en iyi seçersen sevinirim

    buna bi,r bak
    Alacaksan https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-hp-laptop-elitebook-8440-intel-i5-4-ram-320-hd-pro-7-orj-369008303/detay

    zcotokopvp zcotokopvp (-65)
    7 yıl önce cevaplandı

    • gerçekten çok teşşekür ederim sistem tam belli değil adam tam sistemi yollamamış siz sadece herhalde sahibinden den baktınız letgodaki 2gb ramli 120 gb hdd mış galiba ama grafik kardını sormadım tam ardaq 7 yıl önce
    • işlemci intel celeron 1.60 ghz a denk geliyor ardaq 7 yıl önce