Hangi blog servisini tercih etmeliyim?

2 yıl web tasarım dersi gördüm, kod yazıyordum ama unuttum. Hazır web sitesi kodlarını alacağım, ufak tepek değişiklikler yaparım tabi. Web sitesi düşünüyorum, ek olarak blog sitesi de eklerim yanına, piyasada Natro şirketini bilirim, ondan alan adı almıştık bir abiye..

Ama şuan maddi durumum iyi değil, ücretli alamam, ama .com uzantısına da gerek yok. Güvenli ve ücretsiz bir oluşum istiyorum.

yotu yotu (9)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Wordpress kesinlikle işini görür. mesela, xxxxsitesi.wordpress.com oluyor ama çok güzel. Temaları vs. düzenleyebiliyorsun.

    4 tane paket var. Bunlar,

    Kişisel Plan Özellikleri (Aylık 4 TL)

    • Özel Alan Adı (.net, .com)
    • Jetpack Essential Özellikleri
    • E-posta ve Canlı Sohbet ile Destek
    • Yüzlerce Ücretsiz Tema
    • Temel Tasarım Özelleştirme
    • 6GB Depolama Alanı
    • WordPress.com Reklamlarını Kaldır

    Premium Plan Özellikleri, (Aylık 8 TL)

    • Özel Alan Adı
    • Jetpack Essential Özellikleri
    • E-posta ve Canlı Sohbet ile Destek
    • Sınırsız Premium Temalar
    • Gelişmiş Tasarım Özelleştirme
    • 13 GB Depolama Alanı
    • WordPress.com Reklamlarını Kaldır
    • Sitenizden para kazanın
    • VideoPress desteği

    Business (iş) Plan Özellikleri, (Aylık 24,92 TL)

    • Özel Alan Adı
    • Jetpack Essential Özellikleri
    • E-posta ve Canlı Sohbet ile Destek
    • Sınırsız Premium Temalar
    • Gelişmiş Tasarım Özelleştirme
    • Sınırsız Depolama Alanı
    • WordPress.com Reklamlarını Kaldır
    • Sitenizden para kazanın
    • VideoPress desteği
    • Eklentileri Yükle
    • Temaları Karşıya Yükle
    • Google Analytics Entegrasyonu
    • WordPress.com Markasını Kaldır

    Ücretsiz Plan Özellikleri, (Aylık 0 TL)

    • WordPress.com Alt Etki Alanı (xxxsite.wordpress.com örnek)
    • Jetpack Essential Özellikleri
    • Topluluk desteği
    • Yüzlerce Ücretsiz Tema
    • Temel Tasarım Özelleştirme
    • 3 GB Depolama Alanı
    toprak34 toprak34 (2026)
    6 yıl önce cevaplandı

      Wordpress.com bu iş içinn uyugn fakat tek sorunu, "aaaaaadlisite.wordpress.com " oluyor eğer ücretsiz olarak alıcaksan buna katlanmak zorundasın, ve para kazanamazsın.

      Ayda 4 Dolar vererek ( Kişisel paket için ), Sitenizden aaaaaadlisite.wordpress.com adini kaldırıp, aaaaaaadlisite.com, yapabilirsiniz..

      Bende zamanında kullanmıştım Yıllık 200 TL ye almıştım, tamamen güvenilir, çok iyi ilgileniyolar

      nvidiagtx nvidiagtx (690)
      6 yıl önce cevaplandı

        blogger de başlangıç için iyi ama wordpressin yeri farklıdır...

        krsn krsn (233)