Hangi e-posta servisi tercih edilmeli

outlook mu daha güvenli  gmail mi outlook biraz yavaş gibime geliyor  işlem filan yaparken bu yüzden bank vb kurumlarda hangi servis daha güvenli ?

krsn krsn (233)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İki Aşamalı Kimlik Doğrulayıcısı açık olmadığı sürece ikisini de tercih etmeyin, normal şartlarda ikiside eşit düzeyde güvenilir, iki aşamalı kimlik doğrulayıcısını açmadığınız sürece güven falan kalmaz ikisindede, çalınmaya karşı hazırdasınız demektir.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    • saolun teşekürler cevabınız için krsn 4 yıl önce
    • rica ederim hydra 4 yıl önce