Hangi ekran kartı daha iyi orta dereceli oyunlar için

Arkadaşlar kuzenimde intel core2 quad q8200 2.33ghz işlemci var ve 4gb ramı var. Üstünde nvidia geforce 9400gt 1gb ekran kartı fakat elinde birde amd Radeon HD 5500 series 1GB ekran Kartı var yeni sistem toplayacak ama bu ekran kartlarından hangisi iyi Bi süre kullansa ve Bi kaç oyunu oynasa yeter zaten yeni sistem toplayacak.

winxp winxp (17)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hiçbiri iyi değil, orta sistemli oyunlarda vasat performanslar veriyor. Yeni sistem toplanacak derken? Yeni sistem toplanana kadar mı bu sistemle idare edeceksin, yoksa hali haızrda q8200 ile upgrade mi yapacaksın?

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Yok yeni sistem i5 4. Nesil işlemci ile toplayacak ve amd Radeon r7 360 2gb ekran kartı kullanıcaz bu sistem toplanınca kadar sadece gta 4 Pes 17 battlefield ve call off duty oyunları oynartsın yeter winxp 3 yıl önce
    • Bi 2 yıl idare etse yeter winxp 3 yıl önce
    • GTA 4'ten emin değilim, PES 17'yi düşük ayarlarda 30 FPS üzeri açabileceğini düşünüyorum ama net değil. Call Of Duty oyunlarını oynarsın, MW1, MW2, MW3, Black Ops zorlar, Ghosts oynayabilirsin diye düşünüyorum. GTA 4 optimizasyon so runlu bir oyun o yüzden. @winxp hydra 3 yıl önce
    • Peki Amd Radeon HD 5500 series ekran kartı da aynı performansı mı verir? winxp 3 yıl önce
    • Bilemiyorum çok düşük performans alırsın. @win10 hydra 3 yıl önce
    • Peki intel core i5 4. Nesil işlemciye en iyi amd Radeon r7 360 2gb ekran kartı mı yoksa nvidia gtx 760 2gb ekran kartı mı uyar? winxp 3 yıl önce
    • R7 360 derdim. Eğer temizse tabii @winxp hydra 3 yıl önce