Hangi ekran kartını almalıyım ?

Anakart; Asus P5KC İşlemci; ; Core Quad 2 Ram; 4 GB Bütçe; En fazla 250 TL Oyun için yeterli olucak önericeğiniz ekran kartı nedir ?

volkanaslan volkanaslan (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    250 liralık bütçe ile güzel bir ekran kartı almak biraz zor . Oynadığın oyunlar ne tür oyunlar bilmiyorum fakat bütçeni biraz daha yükseltip aşağıda linkte verdiğim msi'in ekran kartını alabilirsin.

    http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gt730-ddr3-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti-21396.html?OM.zn=category_top_sellers-w21&OM.zpc=N730-2GD3V2#ozellikler

    blackheaven blackheaven (728)