Hangi Güç Kaynağını almalıyım?

Merhaba benim Power Supply bu https://hizliresim.com/2APjRH

Ama ben aşağıdakilerinden alcam fakat hangisi daha uyumlu benimkine göre yardımcı olurmusunuz bide sogutma bakımından;

emrah662020 emrah662020 (30)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    sistem özellikleri aşağıdaki linklerde lütfen uyumluluga göre öneri yapın maximum 200 TL olabilir başka olamaz kasadan ses geldigi için yenisini almak zorunda kalcam

    https://hizliresim.com/WaEeeZ

    https://hizliresim.com/drNsqs

    emrah662020 emrah662020 (30)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Power Boost olanı alın o zaman. hydra 3 yıl önce
    • peki sistem özelliklerine uyumlu mu birde sogutma ve ses çıkarmama bakımından digerlerinden iyi mi emrah662020 3 yıl önce
    • Bide önerdiginiz Aerocool VX Plus 400Watt olan uyumlumu sistemtemime bakabilirmisiniz emrah662020 3 yıl önce
    • Uyumlu. Soğutması ve ses hakkında bilgim yok amcak kullananların memnun olduğunu söyleyrbilirim @emrah662020 hydra 3 yıl önce

    Hepsi kötü. Hepsi ötekinin laciverti, bir şey değişmiyor. En düşük aşağıdaki alınmalı.

    Elindeki PSU ile diğer PSU'ların uyumunu anlayamadım, sistem özelliklerini belirtirsin ki ona göre PSU önerisi yapabilelim, sendeki PSU sistemi sorunsuz çalıştırıyorsa o zaman 250 Watt yeter demektir. Ancak attığın tüm PSU'lar piyasadaki kalitesiz PSU'lar, ucuz etin yahnisi işte. Üç beş kuruş fazla verip rahat rahat kullanmak var. Üstteki attığım aham şaham kaliteli bir PSU değil ama en azından attığın PSU'lara nazaran alınabilir bir PSU. Eğer bütçe varsa ileriye dönüklük açısından kaliteli markaların 500-550 Watt'lık modellerini alabilirsin. Ya da yukarıdaki attığımı alabilirsin. Düşünürsen 328 TL'ye 500 Watt 80+ bir PSU var;

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • bu çok pahalı yukarıdakilerden almam lazım fiyat olarak 200 TL'yi geçmiycek cebime göre hareket ediyorum emrah662020 3 yıl önce
    • Hocam o zaman almayın daha iyi elinizdeki Casper PSU FSP üretimi bir PSU muadillerine göre zamanın eh işte denilebilecek bir PSU, bu PSU'yu bırakıp attığın linkteki PSU'lara geçersen bir farkı olmayacakki. @emrah662020 hydra 3 yıl önce