Hangi internet sağlayıcı önerirsiniz?

Turk.Net kullanıyorum. Sürekli sıkıntı çıkarıyor. Hızımı değiştirip duruyorlar, kopmalar oluyor. Fiyatı 48TL uygun ama çok fazla sorun yaşıyorum. 16Mbps, 1000DK telefon görüşmesi ve AKN yok. Ama dediğim gibi çok sorun var. Hangi internet servis sağlayıcısı önerirsiniz?

nuri92 nuri92 (32)
5 yıl önce sordu

  • Nuri sorularını küçük harfle yazabilir misin? Böyle çirkin görünüyor. Hoş olmuyor alattin 5 yıl önce
  • Özür dilerim okur olmasını istedim peki hangi internet sağlayıcı önerirsiniz nuri92 5 yıl önce
  • @nuri92 , lütfen sorunu düzenleyip yazıları küçük yazarsangüzel olur. @alaattin'in de dediği gibi çirkin oluyor, ve hatta yazıların hepsini büyük yazmak bağırmak anlamına geliyor. ilkaybaki 5 yıl önce
  • Soru tarafımca düzenlendi. murat 5 yıl önce
  • Tesekkürler insanlık ölmemiş nuri92 5 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Netspeed öneririm Nuri

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

    Millenicom var. Hiç kullanmadım ama bir iki arkadaşımdan duydum, memnunlardı. 35 Mbps'e kadar hızı 70TL ye veriyorlar. Taahhütsüz ve Kota yok.

    Kampanya ile ilgili buraya tıklayarak bilgi alabilirsin

    alattin alattin (16984)
    5 yıl önce cevaplandı

      Bu sorunun cevabı kişiye, bölgeye göre değişir. Örneğin bazıları Türk.Net ile çok mutlu. Fakat sen memnun değilsin.  Her internet servis sağlayıcı her bölgeye aynı kalitede hizmet sunamıyor. Hangi ildesin, ilçedesin bu önem kazanıyor.  Maalesef senin soruna da net bir cevap vermek mümkün değil. Benim önerim taahhütsüz ve fiyatı uygun olan birini seç. Bir iki ay kullan ve dene.

      Genel olarak Türk Telekom diğerlerinden daha stabil hizmet veriyor.

      hakan hakan (15394)