Hangi müzik dinleme servisini önerirsiniz?

Selam dostlar aklımı kurcalayan bir soru var. Aşağıdaki müzik dinleme platformlarından hangisi daha iyidir, tam olarak ne işe yararlar? iPhone 5S kullanıyorum, uyum sorunu yaşar mıyım ve içlerinden hangisiyle internet bağlantısı gerektirmeden müzik dinleyebilirim? Google'dan araştırınca bir dünya bilgi kirliliğiyle karşılaşıyor insan, bilen arkadaşlar bilgilendirebilir mi?

Apple Music

Spotify

SoundCloud

Podcast

aserifkuzu aserifkuzu (188)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Fazla teknik detaylara dalmadan bu müzik platformlarını size karşılaştırayım

    NOT: Podcast, diğerleri gibi bir müzik dinleme uygulaması değildir

    FİYAT KARŞILAŞTIRMASI

    Spotify

    30 gün premium deneme sonrası normal kullanım: aylık 14 TL

    Aile için: aylık 21 TL

    Öğrenci için: aylık 7 TL

    Apple Music

    90 gün premium deneme sonrası normal kullanım: aylık 10 TL

    Aile için: aylık 15 TL

    Öğrenci için: öğrenci indirimi yok

    SoundCloud

    Herkes için ücretsiz

    SES KALİTESİ KARŞILAŞTIRMA

    Spotify

    96 Kbps, 160 Kbps ve 320 Kbps (yüksek kalite için premium gerekli)

    Apple Music

    256 Kbps (üye olduğunuzda bu kalitede müzik dinleyeceksiniz)

    SoundCloud

    Bilmiyorum

    Uyum sorunu yaşanır mı?

    Bu uygulamaların hepsini iPhone 5S ile sorunsuz bir şekilde kullanabilirsin

    İnternet olmadan müzik dinleyebilir miyim?

    Spotify

    Normal üyelik: Dinleyemessin

    Premium üyelik: Dinleyebilirsin (şarkıları indirmen gerekecek)

    Apple Music

    Dinleyebilirsin (şarkıları indirmen gerekecek)

    SoundCloud

    Bilmiyorum

    SONUÇ: Amacınız hiçbir şekilde para vermeden müzik dinlemekse SoundCloud'u tercih etmelisiniz.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim dostum güzel bilgiler :) aserifkuzu 6 yıl önce