Hangi oyunda kaç FPS alacağıma nereden öğrenebilirim?

Bunu gösterebilecek bir uygulama vs. var mı? Mesela arama yerine Valorant yazınca o da sistem özelliklerime göre FPS değeri söyleyecek.

oguzhan08 oguzhan08 (45)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Can I Run It? diye bir site vardı sen sistemi giriyorsun açıp açmayacağını falan yazıyor ancak tavsiyem youtube'daki videolardan referans alman.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • teşekkürler hydra oguzhan08 3 yıl önce
    • rica ederim. @oguzhan08 hydra 3 yıl önce
    • bir sorum daha olacak NVIDIA 9800 GT 1GB bu ekran kartınımı almalıyım yoksa gt 710 1 gb bunumu almalıyım oguzhan08 3 yıl önce
    • İkisinide almamalısın valorant falan açmaz, çok kasar. @oguzhan08 hydra 3 yıl önce
    • valo oynamıyomki ztn oguzhan08 3 yıl önce
    • Ne oynuyordun? @oguzhan08 hydra 3 yıl önce

    MSI'ın kendi afterburner programı var, oradan fps, cpu, ekran kartı/işlemci sıçaklığı gösteriyor, tabi bilgisayarın anakart/ekran kartı ikisinden biri msı markalı olması gerekiyor. Anakart/Ekran kartı msı markalıysa youtube'dan msı afterburner kullanımı yaz çıkar.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)