hangi oyunlar kaldırır

merhaba bu bilgisayarın özellikleri ne gibi oyunları kaldırır

intel pentium 4 2,8 ghz

1,5 gb ram

120 gb harddisk

intel 82865G 96 mb ekran kartı

minecraft adlı pixel oyunu kaldırırmı veya başka tür oyunları

ardavarol ardavarol (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    fifa 2007, istikbal göklerde, cs 1.6, gta vice city, zuma, Cossacks - European Wars, srs gibi oyunları deneyebilirsin :)

    buraksari buraksari (7)
    6 yıl önce cevaplandı

    • minecraft kaldırırmı ardavarol 6 yıl önce
    • Java destekli oyun, yüksek ram tüketmeye olanaklı, bunu test ederek görmelisin. Özellikleri ve istekler bakımından ucu ucuna yetiyor gibi ancak javanın sağı solu belli olmuyor. buraksari 6 yıl önce
    • @ardavarol @buraksari Benim bile 8 GB ram 2 GB ekran kartı olan sistemimde, Minecraft arada FPS düşmeleri yaratabiliyordu. toprak34 6 yıl önce
    • minecraft belki java oyunu olmasaydı bi 32 mb ekran kartı falan isterdi diye düşünüyorum bu oyunu java ile yapmak ile çok yanlış yaptılar toprak arkadaşımızın dediği gibi benimde 8 gb ram intel core i5 2 gb ekran kartı olmasına rağmen 60 fps in yukarısına çıkmıyor ve hiçbir şekildede mod kaldırmıyor ardavarol 6 yıl önce