Hangi programı çalıştırsam Uygulama Hatası veriyor!

Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc0000005). Uygulamayı sonlandırmak için Tamam düğmesine tıklatın.

Steamı açmaya çalışıyorum Steam.exe uygulama hatası diyor Skype açmaya çalışıyorum Skype.exe uygulama hatası diyor hiçbi uygulamayı çalıştıramıyorum.

taha17 taha17 (91)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     http://webisyo.com/0xc000005-hatasi-cozumu-uygulama-duzgun-olarak-baslatilamadi/ Bu sitedeki çözümlerin hiçbiri yardım etmediyse formatlamaktan başka çaren yok.

    erdem336 erdem336 (5)