Hangi programları kaldırmam gerektiğini söyler misiniz? Yanlış birşey silmekten korkuyorum.

    Toplam 5 Cevap

    Attığınız resimde tehdit olarak algılanabilecek iki uygulama mevcut; (KMSpico yu saymazsak)

    • Banished
    • StartlsBack+

    Banished bir oyun, StartlsBack+ ise Windows 8 ve Windows 10 için Windows 7 başlat menüsünü getiren bir uygulama sanırım.

    Eğer bu uygulamar ile sorun yaşamıyorsanız gönderdiğiniz resimde hiçbir zararlı göremedim ben.Bilgisayarınız temiz görünüyor.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

      Bana startisback iyi gelmedi ama yinede sen bilirsin.

      kenanftl kenanftl (98)
      8 yıl önce cevaplandı

        http://i.hizliresim.com/3alWrr.png

        Kırmızı ile çizdiklerim dışında olan uygulamaları kaldırmanda bir sakınca yoktur . kullanmadıklarını kaldırabilirsin

        blackheaven blackheaven (728)
        8 yıl önce cevaplandı

          hiçbirini kaldırma çok hafızalı değiller zaten

          omer12 omer12 (1)
          8 yıl önce cevaplandı

            Hepinize çok teşekkür ederim cevaplarınızdan ötürü. Hafıza baya doluydu yer açıldı azda olsa en azından. Tekrar saolun.

            dogusalptekin dogusalptekin (1)