hangi tarayicinin iyi oldugu

ben şu anda google chrome kullaniyorum ama opera GX diye bir tarayicida var bunlardan hangisi daha iyi bana yazabilirmisiniz

adils adils (136)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Opera GX:

    Opera GX oyuncular için tasarlanmış bir platform yani tarayıcı ve bende bunu kullanıyorum gayet memnunum. Opera tarayıcılarında reklam engelleyici ve Whatsapp gibi özellikleri kullana bilirsiniz yani hem araştırma yaparken reklam karşınıza çıkmaz sitelerde hem de telefonunuzu Operaya bağlayarak yani whatsapp'ı operada etkinleştirerek mesajlaşa bilirsiniz.

    Chrome:

    Fazlasıyla RAM'ınızı tüketen fakat diğer tarayıcılardan daha az özelliği olan bir tarayıcı.

    Bana sorarsan Opera GX daha iyi Chrome bana sorarsan çöp zamanında çok kullandım fakat operayı duyuna ve şu aralar da Opera'nın kullanıcı sayısı git gide arttığına göre Opera daha ideal ve daha iyi

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      Aşağıda 3 Sekme açılmış Chrome'un RAM kullanımı;

      Aşağıda 3 Sekme açılmış Opera'nın RAM kullanımı;

      Aşağıda 3 Sekme açılmış Mozilla Firefox'un RAM kullanımı;

      Opera kullan gitsin, alt tarafı internet sitelerine gireceksin. Opera daha performanslı.

      hydra hydra (3800)
      3 yıl önce cevaplandı

      • aslında google daha guzel cunkı hem guvenlı hemde opera gx den daha az ram tuketıyo ama gx ınde guzel seylerı var bence yanı adils 3 yıl önce