hangi telefonu seçmeliyim?

ben hızlı ve store' unda oyunların fazla olduğu bir telefon istiyorum iki telefon arasında kaldım bunlar:

1-iphone 5s

2-samsung galaxy s5 sizce hangisi?

xsouthfly xsouthfly (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    merhaba  ikisi de hoş ve güzel telefon fakat bu tamamen bmw mi alıyım mercedes gibi bir soru oldu iphone kurumsallık ve bir öz güven katar insana samsung ise standart bir telefon muamelsi yapar ben samsungcuyu işim gereği iphoneun ekranı benim için küçük sizde eğer sadece mesajlaşmak vs telde konuşmak internet tamamen  eğlence amaçlı kullanıcaksanız yani iş amaçlı kullanmıcaksınız iphone derim. ikisede kullanılabilecek cihazlardan

    Saygılarımla..

    laboustasarim laboustasarim (693)