Hangi Windows 10 sürümünü kullanmalıyım?

    Toplam 3 Cevap

    Windows 10 Home yükle ve tüm güncellemeleri yap. Hiç güncelleme yapmamak gibi bir şey söz konusu olamaz. Hiç güncelleme yapmayan diyen adamın hiç bir bilgisi yoktur. Microsoft bu güncellemeleri laf olsun diye çıkartmıyor. Bazı güncellemeler performansı da arttırıyor.

    Windows 10 1903 şuandaki en güncel sürüm zaten. Bunu yükle sonra da gelen güncellemeleri düzenli yükle.

    hakan hakan (15394)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkür ederim. treajen 4 yıl önce

    Windows 10 Home sürümü ev kullanıcısı / oyun bilgisayarı için en uygun sürümdür. Gereksiz yere Windows Pro yüklemene gerek yok.

    Güncelleme konusunda @hakan ile hemfikirim. Güncellemeleri ihmal etme.

    alattin alattin (16984)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler. treajen 4 yıl önce

    Windows 10 Home Sürümünü kullan.

    huseyinkkamer huseyinkkamer (77)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim. treajen 4 yıl önce
    • @treajen bide 1903 sürümü çıktı . Onu kur derim . Ben onu kullanıyorum çok memnunum. performans açısından çok geliştirme yapılmış. huseyinkkamer 4 yıl önce