Hangi Windows 10 sürümünü seçmeliyim?

Üzerinde Free Dos olan bir laptop satın aldım. Şahane Cuma ile hepsiburadadan sipariş verdim. Yakın zamanda laptop bana gelecek. Windows 10 kurmayı düşünüyorum. Windows 10 pro, Windows 10 Pro ve Windows 10 Home gördüm. Ama hangisini almalıyım karar veremedim. Windows 10 Pro daha iyi diyor arkadaşlarım. Ben yine de size danışmak istedim. Windows 10 pro mu iyi yoksa Windows 10 home mu?  Bilgisayarı oyun için ve internet için kullanacağım. Yoksa Windows 7 filan mı kurmalıyım?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ev kullanıcıları hiç düşünmeden Windows 10 Home yüklemeliler. Windows 10 PRO ofis, iş ortamları için uygun bir işletim sistemi. Bu doğrultuda tasarlanmış ve geliştirilmiş bir sistem. Boşuna Windows 10 Pro yüklemenin manası yok. Kullanmayacağın bir çok özellik ile gelecek.

    Performans açısından Windows 10 Home - Windows 10 Pro arasında bir fark yok. Hatta Windows 10 Home daha hızlı olabilir. Yanlış yapılandırılmış bir Windows 10 PRO Windows 10 Home işletim sisteminden daha yavaş çalışacaktır.

    Windows 7 filan hiç aklına bile getirme. Windows 7 devri artık kapandı.

    murat murat (12492)