hard disk failure is imminent. please backup your disk and have it replaced

Merhaba hocam, bilgisayarı açıyorum şöyle bir sorunla karşılaşıyorum.

hard disk failure is imminent. please backup your disk and have it replaced. Windows format atilmiyor. Lutfen yardimci olursaniz sevinirim.

WDC WD3200AAJS-00L7A0 Hard Diskimin seriasidir

proqram proqram (-7)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hata mesajı aslında seni uyarıyor. Hard diskinde yakın zamanda bir arıza çıkabilir. Hata mesajının amacı seni bu durumdan haberdar etmek. En kısa zamanda verilerini yedekle ve hard diskini değiştir.

    damlakoc damlakoc (1391)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Hard diski yenisini aliyimmi? Bu hard diskle devam etmek olmaz? proqram 8 yıl önce
    • Hard diskin eski bir hard disk ise kesinlikle değiştir. Ancak yeni bir hard disk ise bir süre daha kullanmaya devam edebilirsin. Fakat yine de hard diskin yakın zamanda bozulacaktır. Verilerini kaybetmemek için yedekleyerek bozulana kadar kullanabilirsin. damlakoc 8 yıl önce