Hard disk G/Ç sorunu

sitenizde bu durumda olan için çözümü chkdsk şeklinde belirtmişsiniz bunu denedim yine olmadı aynı hard diski başka bilgisayrda takınca sorun gözükmedi ne yapabilirim

kullanici240846 kullanici240846 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hard disk G/Ç sorunu yaşıyorsan diskte fiziksel bir sorun veya dosya sistemi sorunu yaşıyor olabilirsin. Bu disteki verileri başka bir bilgisayara almak daha sonra da bu diski formatlamak işe yarayabilir.

    Bir de kullandığın ve Hard disk G/Ç sorunu yaşadığın bilgisayardaki veri kablosunu değiştirmeyi dene. Küçük bir ihtimal de olsa sorun kablo kaynaklı olabilir.

    hakan hakan (15424)